O NAS

Firma ALFA to rodzinne przedsięwzięcie. Nie jesteśmy wielkim monopolistą, nastawionym na zysk za wszelką cenę. Nie produkujemy setek tysięcy kanapek dziennie w wielkiej fabryce, nie używamy środków konserwujących i sztucznych produktów.

Zaczęliśmy naszą działalność w 1997 roku, robiąc kilkadziesiąt kanapek dziennie i dostarczając je do kilku zaprzyjaźnionych sklepów. Od tego czasu liczba sprzedawanych kanapek systematycznie rośnie, obecnie każdego dnia robimy ich prawie 2 tysiące. Wśród naszych klientów mamy wiele sklepów z różnych dzielnic Warszawy.

Stosunkowo niewielka liczbę kanapek, które robimy, pozwala nam na skupieniu się na ich jakości i tym, żeby przypominały kupującym o dobrym, domowym jedzeniu.

Warszawa to miasto, w którym ludzie żyją szybko, często nie mając czasu na zaspokojenie głodu. Domowe kanapki ALFA to szybki i pożywny posiłek na każdą porę dnia.

Nasze kanapki są tanie – udowadniamy, że dobre jedzenie nie musi być drogie.

O jakości świadczy fakt, że zwrotów mamy najwyżej kilkadziesiąt dziennie.

Stawiamy na świeże i smaczne jedzenie. Wierzymy, że tylko tak można osiągnąć sukces i satysfakcję.

Pracujemy w nocy, dostawa odbywa się w godzinach porannych. Kanapki są dzięki temu świeże – w ten sposób kupujący zawsze dostają wartościowy produkt.

Przyjmujemy zwroty, więc nie ma mowy, żeby kanapki ALFA leżały w sklepach po kilka dni.

Szanujemy tych, których karmimy.

Smaczne, sprawdzone, a przy tym tanie kanapki, to właśnie możemy Ci dać. Jeśli chcesz je zamówić do swojego sklepu, firmy czy biura, odezwij się.

ALFA to solidny producent kanapek.

Informujemy, że catering nie jest naszą domeną.

Reklama